Деня на Земята

По повод Деня на Земята ученици от АРТ клуб към ПГТХТ „Никола Димов“ – гр. Пирдоп,
с ръководител г-жа Гергана Дойчева, посадиха декоративни растения в двора на училището.
С желание и отговорност към природата те допринесоха за по-зелена и
по-красива училищна среда.